Vestkystløbet Børneløb
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1143
Vito Herter
DEN
Esbjerg Realskole
Drenge
0:04:34
5:01 min/km
2
1246
Ebbe Vejs Jensen
DEN
Sydvestjysk Sygehus
Drenge
0:04:34
+ 1
5:01 min/km
3
1320
Zhankozha Mektepkhan
DEN
TotalEnergies EP Danmark A/S
Drenge
0:04:37
+ 3
5:04 min/km
4
1190
Theo Robertsen
DEN
NemByg A/S
Drenge
0:04:46
+ 13
5:15 min/km
5
1014
Theo Grøndberg
DEN
BDO
Drenge
0:04:48
+ 14
5:16 min/km
6
1072
Frederik Terman Pedersen
DEN
Esbjerg Kommune
Drenge
0:04:50
+ 16
5:19 min/km
7
1170
Manoah Antonsen
DEN
Kids-world.dk
Drenge
0:04:51
+ 17
5:19 min/km
8
1180
Milo Madsen
DEN
Marius Pedersen A/S
Drenge
0:05:00
+ 27
5:30 min/km
9
1368
Alfred Haahr Holmgaard
DEN
Team Holmgaard
Drenge
0:05:05
+ 32
5:36 min/km
10
1394
Conrad Kim Husted Christensen
DEN
Drenge
0:05:06
+ 32
5:36 min/km
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1324
Marie Fur Lisby
DEN
VIKING Life-Saving Equipment A/S
Piger
0:04:01
4:24 min/km
2
1153
Nina Bilinska Larsen
DEN
Fanø Kran-Service A/S
Piger
0:04:04
+ 4
4:28 min/km
3
1255
Luna Doukhina
DEN
Sydvestjysk Sygehus
Piger
0:04:09
+ 9
4:34 min/km
4
1256
Svetlana Frandsen
DEN
Sydvestjysk Sygehus
0:04:16
+ 16
4:42 min/km
5
1209
Alberte Slot
DEN
Qubiqa Esbjerg
Piger
0:04:33
+ 33
5:00 min/km
6
1144
Alberte K. Sunddal
DEN
Esbjerg Realskole
Piger
0:04:36
+ 36
5:03 min/km
7
1037
Johanne Kliver-Bork
DEN
Esbjerg Kommune
Piger
0:04:38
+ 38
5:05 min/km
8
1013
Sia Grøndberg
DEN
BDO
Piger
0:04:40
+ 40
5:08 min/km
9
1073
Kaja Vejrup Madsen
DEN
Esbjerg Kommune
Piger
0:04:41
+ 40
5:08 min/km
10
1337
Alma Birk
DEN
Piger
0:04:44
+ 44
5:12 min/km
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
Afstand
Børneløb
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Australia
Brazil
Brunei
Cameroon
Canada
China
Croatia
Denmark
France
Germany
Great Britain
Iceland
India
Iran
Ireland
Italy
Kazakhstan
Malaysia
Netherlands
Norway
Pakistan
Philippines
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovakia
South Africa
Spain
Sri Lanka
Turkey
United States
Yemen
Afstand
Alle Afstanden
Børneløb
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE