Standard Chartered Nairobi Marathon
følg live resultater: TIL
9 km19 km30 km42.195 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
130114Samuel Naikuni KEN0:31:060:45 min/km
23057Adera Amollo KEN2:05:30+ 1:34:242:59 min/km
313515Edwin Kiptoo KEN2:08:48+ 1:37:423:04 min/km
415413Elisha Kiprop Barno KEN2:11:07+ 1:40:013:07 min/km
513522Alfonce Kigen KEN2:11:11+ 1:40:053:07 min/km
615141Joshua Kipkemboi Kogo KEN2:11:14+ 1:40:083:07 min/km
71128Kenneth Chesereck KEN2:11:30+ 1:40:243:07 min/km
813215Stephen Mugambi KEN2:11:39+ 1:40:333:08 min/km
913240Samuel Komon Yeko KEN2:11:42+ 1:40:363:08 min/km
1015277Abraham Kipkemei Biwott KEN2:11:45+ 1:40:393:08 min/km
følg live resultater: TIL
9 km19 km30 km42.195 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
13045Valentine Kipketer KEN2:30:023:34 min/km
23046Naomi Jepkogei Maiyo KEN2:32:23+ 2:213:37 min/km
315489Beatrice Cheptoo KEN2:32:34+ 2:323:37 min/km
415032Rebecca Cheptegei KEN2:32:37+ 2:363:38 min/km
515035Shelmith Muriuki KEN2:33:35+ 3:333:39 min/km
63027Lilian Chemweno KEN2:34:14+ 4:123:40 min/km
715016Lydia Wafula KEN2:35:11+ 5:093:41 min/km
815350Rita Jeptoo KEN2:35:53+ 5:513:42 min/km
915029Sheila Chepkech KEN2:36:09+ 6:073:43 min/km
1015041Viola Jelagat Yator KEN2:37:27+ 7:263:44 min/km
følg live resultater: TIL
9 km19 km21.097 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
110185Vincent Ng'etich Kipkemoi KEN1:01:462:56 min/km
210575Rhonzas Kilimo KEN1:01:55+ 102:57 min/km
310168Peter Kipsirat KEN1:02:03+ 172:57 min/km
410020Silas Kurui KEN1:02:51+ 1:052:59 min/km
510462Isaac Kipkemboi KEN1:02:59+ 1:143:00 min/km
610456Jimnah Kariuki KEN1:03:02+ 1:173:00 min/km
710571John Chepkwony KEN1:03:07+ 1:213:00 min/km
810493Asbel Kiprop KEN1:03:07+ 1:213:00 min/km
910266Charles Kiprotich KEN1:03:14+ 1:293:00 min/km
1010610Josphat Mutisya Mutula KEN1:03:29+ 1:433:01 min/km
følg live resultater: TIL
9 km19 km21.097 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
120240Oltarus Perine KEN1:13:003:28 min/km
220344Abigael Jelimo Mutai KEN1:13:41+ 423:30 min/km
320121Lilian Chebii KEN1:14:32+ 1:333:32 min/km
420224Agnes Mumbua KEN1:15:34+ 2:353:35 min/km
520220Zipporah Wanjiru Kingori KEN1:15:58+ 2:583:37 min/km
620330Viola Munerya Chemos UGA1:16:31+ 3:313:38 min/km
720201Josphine Chepkirui KEN1:16:38+ 3:393:38 min/km
820305Emily Jemutai Cheruiyot KEN1:17:13+ 4:143:40 min/km
920257Emmaculate Chepkirui KEN1:17:42+ 4:433:41 min/km
1020219Pauline Eapan KEN1:18:34+ 5:353:44 min/km
følg live resultater: TIL
8 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
130280Geoffrey Toroitich KEN0:28:262:51 min/km
230445Raynald Kipkorir KEN0:28:38+ 122:52 min/km
330021Patrick Mosin KEN0:28:58+ 332:54 min/km
430041Stanley Njihia Kamau KEN0:29:00+ 352:54 min/km
530456Joseph Waweru Nganga KEN0:29:14+ 482:56 min/km
630373Benard Yegon KEN0:29:18+ 532:56 min/km
730253Wesley Kipkemoi Yego KEN0:29:23+ 582:57 min/km
830409Joseph Njoroge Wanjiru KEN0:29:32+ 1:072:58 min/km
930357Phelimon Koskey KEN0:29:37+ 1:122:58 min/km
1030462Bernad Matayian Kerenge KEN0:29:42+ 1:162:59 min/km
følg live resultater: TIL
8 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
140295Faith Chepkoech KEN0:33:113:20 min/km
240396Dorothy Kipkilach KEN0:33:30+ 193:21 min/km
340342Sharon Jemutai KEN0:34:11+ 1:003:26 min/km
440397Winrose Chepkorir KEN0:34:14+ 1:043:26 min/km
540075Angela Muhua KEN0:35:03+ 1:523:31 min/km
640284Everlyne Syombua Keli KEN0:35:07+ 1:563:31 min/km
740016Peris Jepchirchir KEN0:36:09+ 2:593:37 min/km
840279Lohalith Nadai KEN0:36:12+ 3:013:38 min/km
940258Vivian Rop KEN0:37:11+ 4:003:44 min/km
1040219Fridah Ndinda Mweu KEN0:37:15+ 4:053:44 min/km
følg live resultater: TIL
9 km19 km21.097 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1513John Wambua KEN1:37:144:37 min/km
2512Milton Ilahuya KEN1:40:19+ 3:064:46 min/km
315074Robert Kimotho KEN1:48:37+ 11:235:09 min/km
4510Henry Caleb Otieno KEN1:49:12+ 11:595:11 min/km
5501Peter Boniface KEN1:52:27+ 15:135:20 min/km
6530Samuel Murwa KEN1:54:35+ 17:225:26 min/km
7525Gideon Cheruiyot KEN2:05:36+ 28:225:58 min/km
8514Thomas Kuloba KEN2:10:46+ 33:326:12 min/km
9504Dansteve Mwendwa Mwathi KEN2:11:11+ 33:586:14 min/km
1010129George Ekisa KEN2:20:27+ 43:136:40 min/km
følg live resultater: TIL
9 km19 km21.097 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
115112Jane Kihungi KEN1:31:144:20 min/km
2709Caroline Wanjiru KEN2:11:57+ 40:436:16 min/km
315111Rahel Alar Akoth KEN2:23:05+ 51:526:47 min/km
420155Eunice Oloo Adhiambo KEN2:39:08+ 1:07:557:33 min/km
5707Mary Muhkurumicha KEN2:45:41+ 1:14:287:52 min/km
6717Hellen Wawira Kariuki KEN2:52:35+ 1:21:228:11 min/km
7704Jacinta Odima KEN3:40:36+ 2:09:2310:28 min/km
8517Elidiah Njoki Mugambi KEN3:41:06+ 2:09:5310:29 min/km
9716Bethsheba Chibole KEN3:41:38+ 2:10:2510:31 min/km
10719Teresia Wanjiku KEN4:03:24+ 2:32:1111:33 min/km
følg live resultater: TIL
9 km19 km30 km45 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
118Urban Swaras Team 4 KEN2:14:493:00 min/km
220Sunday Hash Scribe Relay Team 6 KEN2:14:50+ 13:00 min/km
310Kenya Police Corporate Relay Team KEN2:20:50+ 6:013:08 min/km
41Akdf Team KEN2:54:46+ 39:573:54 min/km
513Sunday Hash Scribe Relay Team 1 KEN3:21:57+ 1:07:084:30 min/km
62Subaru Kenya Corporate Relay Team KEN3:26:33+ 1:11:444:36 min/km
79Scb Corporate Relay Team 2 KEN3:31:01+ 1:16:124:42 min/km
83Scb Corporate Relay Team 1 KEN3:35:28+ 1:20:394:48 min/km
19 km
94Dimension Data Team 1 KEN0:43:20+ 13:512:17 min/km
107Urban Swaras Corporate Relay Team 2 KEN0:45:14+ 15:452:23 min/km
følg live resultater: TIL
9 km19 km30 km45 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
15Kenya Forest Service Corporate Relay Team KEN2:32:543:24 min/km
© 2013- : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE