Stronger Together Off-Road Triathlon
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Swim
500m
Cycle
20km
Run
5km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
42
Vic De Bruyn
RSA
M40-49
1:35:13
6:35 min/km
2
5
Corné Pieterse
RSA
POENK ROCKERS
M30-39
1:42:28
+ 7:16
6:21 min/km
3
44
Louis Grove
RSA
SPC
M30-39
1:44:15
+ 9:03
5:53 min/km
4
11
Pj Swanepoel
RSA
LA BELLE FRANCE INDIVIDU
M30-39
1:47:08
+ 11:55
6:13 min/km
5
212
Gerhard Beukes
RSA
M40-49
1:48:15
+ 13:03
4:21 min/km
6
41
Michall Van Jaarsveld
RSA
PRIVATE
M30-39
1:50:45
+ 15:33
6:43 min/km
7
10
Jan Van Niekerk
RSA
RWFL KIMBERLEY
M60-69
1:51:45
+ 16:33
7:14 min/km
8
30
Boet Van Rooyen
RSA
M40-49
1:52:51
+ 17:39
6:20 min/km
9
32
Vilje Steinberg
RSA
MJ
1:54:59
+ 19:47
5:59 min/km
10
215
William Faber
RSA
M40-49
1:55:15
+ 20:03
6:59 min/km
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Swim
500m
Cycle
20km
Run
5km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
23
Nodette Pagel
RSA
NODETTE
W30-39
1:44:20
6:22 min/km
2
24
Lise-Marie Erasmus
RSA
W20-29
1:48:24
+ 4:04
6:43 min/km
3
47
Mari Lombard
RSA
W20-29
1:49:08
+ 4:49
5:58 min/km
4
33
Marelize Beukes
RSA
PENTAGON PISTOLS
W40-49
1:53:05
+ 8:46
5:26 min/km
5
26
Melinda King
RSA
INDIVIDUAL
W30-39
1:56:59
+ 12:40
6:50 min/km
6
31
Michele Fourie
RSA
W40-49
1:57:36
+ 13:17
7:20 min/km
7
28
Sané Du Preez
RSA
SANÉ DU PREEZ
W40-49
1:57:39
+ 13:20
7:19 min/km
8
14
Anthea Van Jaarsveld
RSA
THE RUNNING EDGE
W50-59
2:00:58
+ 16:39
6:51 min/km
9
3
Paula Steinberg
RSA
W40-49
2:15:06
+ 30:47
6:26 min/km
10
15
Ilse Greeff
RSA
W60-69
2:18:39
+ 34:20
8:28 min/km
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Swim
1km
Cycle
50km
Run
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
222
Lumardt Groeneveld
RSA
M30-39
3:10:02
4:44 min/km
2
208
Adrian Cloete
RSA
M40-49
3:32:43
+ 22:41
5:25 min/km
3
206
Altus Beeston
RSA
M30-39
3:42:20
+ 32:18
6:07 min/km
4
213
Johandri Bruwer
RSA
M40-49
3:50:19
+ 40:17
6:37 min/km
5
220
Willie Grove
RSA
SPC
M30-39
3:57:34
+ 47:32
6:40 min/km
6
211
Wikkie Van Der Merwe
RSA
PRIVATE
M50-59
4:03:14
+ 53:12
6:51 min/km
7
201
Hein Hefer
RSA
M50-59
4:03:31
+ 53:29
6:08 min/km
8
209
Hendrik Brits
RSA
M20-29
4:15:12
+ 1:05:10
6:29 min/km
9
210
Anton Homsek
RSA
FREE STATE TRIATHLON
M60-69
4:23:53
+ 1:13:51
7:28 min/km
10
218
Llewellyn Human-Reto
RSA
M30-39
4:31:04
+ 1:21:02
7:34 min/km
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Swim
1km
Cycle
50km
Run
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
207
René Louw
RSA
RENE LOUW
W20-29
3:56:20
5:53 min/km
2
219
Inge Loubser
RSA
W40-49
4:00:53
+ 4:33
6:01 min/km
3
25
Chantel Van Der Linde
RSA
PRIVATE
W30-39
4:05:08
+ 8:48
6:51 min/km
4
204
Maria Susan Stander
RSA
W20-29
4:34:34
+ 38:14
6:49 min/km
5
217
Wilri Engelbrecht
RSA
W40-49
5:16:08
+ 1:19:48
8:52 min/km
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Swim
2km
Cycle
90km
Run
21km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
301
Tiaan Jacobs
RSA
M30-39
5:31:10
4:23 min/km
2
216
Kyle Lotter
RSA
RUNNING EDGE
M20-29
7:04:23
+ 1:33:13
5:27 min/km
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Swim
2km
Cycle
90km
Run
21km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
302
Lynette Upman
RSA
W20-29
7:59:58
6:22 min/km
2
303
Suleen Vermaas
RSA
W30-39
8:11:12
+ 11:14
6:43 min/km
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Cycle
50km
Run
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
412
Hendrik Heyns
RSA
M30-39
2:51:08
6:05 min/km
2
402
Corné Jacobs
RSA
M20-29
3:14:44
+ 23:36
5:15 min/km
3
414
Oswald Mcgill
RSA
MJ
3:21:14
+ 30:06
5:55 min/km
4
411
Giles King
RSA
INDIVIDUAL
M30-39
3:22:45
+ 31:37
6:12 min/km
5
413
Cobus Van Niekerk
RSA
M30-39
3:29:11
+ 38:03
6:16 min/km
6
401
Ernie Steinberg
RSA
M40-49
3:29:15
+ 38:07
7:23 min/km
7
403
Lodewyk Janse Van Rensburg
RSA
M20-29
3:35:31
+ 44:23
7:00 min/km
8
415
William Nofasi
RSA
WILLIAM
M40-49
3:43:57
+ 52:49
6:10 min/km
9
410
Morne Van Der Linde
RSA
M40-49
3:55:59
+ 1:04:51
9:04 min/km
10
409
Luan Louw
RSA
GOLD DUCKS
M20-29
3:58:00
+ 1:06:52
6:54 min/km
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Cycle
50km
Run
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
408
Hymne Du Toit
RSA
BLOEMFONTEIN STRIDERS
W30-39
3:39:21
6:50 min/km
2
416
Ana Correia
RSA
THE RUNNING EDGE
W40-49
3:40:45
+ 1:24
6:48 min/km
3
404
Annelize Smith
RSA
W30-39
3:49:12
+ 9:51
8:20 min/km
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Swim 2km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
508
Stephan Marais
RSA
NEPTUNE AQUATICS SWIM CLUB BLOEMFONTEIN
M50-59
0:36:54
1:51 min/100m
2
503
Nelius Du Plooy
RSA
M50-59
0:46:51
+ 9:57
2:21 min/100m
3
507
Johnnie De Wet
RSA
M40-49
0:49:48
+ 12:55
2:30 min/100m
4
510
Jd Ferreira
RSA
Ń/A
M40-49
0:53:01
+ 16:08
2:40 min/100m
5
505
Jan Morrison
RSA
M40-49
1:17:31
+ 40:38
3:53 min/100m
auto follow leiders:
OP
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Overall
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Junior Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Swim 2km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
504
Christie Esterhuysen
RSA
CE
W40-49
0:40:51
2:03 min/100m
2
506
Ella Morrison
RSA
W40-49
0:49:24
+ 8:33
2:29 min/100m
3
509
Liane Heymans
RSA
W20-29
1:38:32
+ 57:41
4:56 min/100m
Afstand
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Peonkie 5 - Individual
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Junior Women
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
South Africa
Afstand
Alle Afstanden
Peonkie 5 - Individual
Poenkie 1 - Individual
Poenkie 1 - Team
Poenkie 2 - Individual
Poenkie 2 - Team
Poenkie 3 - Individual
Poenkie 3 - Team
Poenkie 4 - Individual Duathlon
Poenkie 4 - Team Duathlon
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Men 20 - 29
Men 30 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Men
Women 20 - 29
Women 30 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Junior Women
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE